2017 Lietuvos kerlingo čempionato nugalėtojai

Latvijos sostinėje pasibaigė kovo 23-26 dienomis vykęs 2017 metų Lietuvos vyrų ir moterų akmenslydžio čempionatas. Jau 7 metus iš eilės stipriausios mūsų šalies komandos varžėsi Latvijoje, nes Lietuvoje vis dar nėra akmenslydžiui skirtos arenos.

Kaip ir pernai, šiemet finaliniame čempionato etape varžėsi 4 vyrų ir 4 moterų komandos iš Vilniaus bei Kauno. Vyrų čempionate kovoje dėl bronzos susitiko dvi vilniečių ekipos – Arūno Skrolio „DeArch“ ir Pauliaus Rymeikio „MC Hammer“. Nepaisant dviejų pralaimėjimų tarpusavio susitikimuose, stipresni (6:3) buvo čempionate debiutavę „MC Hammer“.

Auksas šiemet ir vėl atiteko daugkartiniams Lietuvos čempionams – Tado Vyskupaičio komandai „T-Rink“ iš Vilniaus. Jie tapo stipriausia 2017 metų ekipa, 10:4 įveikę Povilo Čepulio komandą „Forsarus“ iš Kauno.

Moterų čempionate bronzą iškovojo Astos Vaičekonytės komanda „Icy Heads“ iš Kauno, 11:5 įveikusi vilniečių „Svogūnai.LT“, kuriai negalėjo padėti varžybų išvakarėse traumą patyrusi komandos kapitonė Justina Lenortavičiūtė.

Kovoje dėl aukso įvyko kita Kauno ir Vilniaus dvikova, kurioje susitiko kauniečių, Gaivos Valatkienės ekipa „Slydis“ ir daugkartinės Lietuvos čempionės – Virginijos Palauskaitės „Skipas“. Nors dvejose rato varžybose pranašesnė buvo „Skipo“ komanda, finale 10:3 nugalėjo „Slydis“. Tai yra pirmasis Lietuvos akmenslydžio čempionato aukso medalis, iškeliavęs į Kauną – iki šiol tiek vyrų, tiek moterų čempionatuose triumfuodavo vilniečiai.