Lietuvos kerlingo asociacijos prezidentu išrinktas Tadas Vyskupaitis
 

Pirmadienį įvyko Lietuvos kerlingo asociacijos (LKA) metinė konferencija, kurioje buvo renkamas naujas LKA prezidentas.

Naujuoju LKA prezidentu išrinktas vienas geriausių visų laikų Lietuvos kerlingo žaidėjų Tadas Vyskupaitis. Jis buvo vienintelis kandidatas į šias pareigas.
LKA generaliniu sekretoriumi Vygantas Zalieckas. Į LKA Vykdomąjį komitetą perrinktas Martynas Norkus. Kiti du VK nariai paaiškės artimiausiu metu.

Daugkartinis Lietuvos čempionas ir daugybę metų Lietuvos kerlingui atidavęs, įvairiose rungtyse Lietuvos komandoms tarptautinėse varžybose atstovavęs T. Vyskupaitis neabejotinai savo patirtimi prisidės prie kerlingo augimo Lietuvoje.

„Yra šiek tiek nerimo, nes neturiu patirties šiose pareigose. Iš kitos pusės, esu pakankamai pasitikintis savimi ir turiu didelę patirtį šiame sporte. Tikiuosi šią patirtį varžybininame, sportiniame kontekste pavyks perteikti ir kartu su LKA galėsime judėti pirmyn“, - teigė T. Vyskupaitis.

Jis neslepia, kad didžiausios problemos jau daugelį metų išlieka tos pačios – infrastruktūros stygius. „Kiekvienais metais susiduriame su analogiškas iššūkiais ieškant, kur sportininkams ruoštis, kur kerlingo bendruomenei žaisti bei mėgautis šiuo žaidimu. Tie iššūkiai nesikeičia. Kiekvienais metais atsiranda vilčių su planuojamais projektais, bet galiausiai vėl viskas sustoja“, - apgailestavo naujasis LKA prezidentas.

Nepaisant to, T. Vyskupaitis džiaugiasi, kad Kaune aktyviai veikia „Forsarus“ ir „Kauno kerlingo klubas“, kurie sėkmingai dirba tiek su jaunimu, tiek su suaugusiais, tiek su senjorais. LKA prezidentas taip pat pasidžiaugė Lietuvos moterų rinktinės pasiekimu, kuomet ji liko per mažą žingsnelį nuo patekimo į elitinį Europos dešimtuką. „Būtų smagu, kad ir kitose rungtyse pavyktų tobulėti.,  - pabrėžė T. Vyskupaitis.

Nuotrauka WCF. Kate Caithness, Tadas Vyskupaitis. WCF congress 2022.09.12