Lietuvos mišrių dvejetų kerlingo komanda pradeda kovą olimpinėje atrankoje
 

Turkijoje dėl trijų kelialapių į antrąjį ir finalinį olimpinį atrankos etapą kovos 16 šalių komandos.
Lietuvos duetas turnyrą pradės A grupėje, kurioje rungtyniaus su Baltarusijos, Kirgizijos, Latvijos, Portugalijos ir Slovakijos komandomis.

„Pasiruošimas nebuvo labai ilgas, nes mūsų sezonas prasideda tik rugpjūčio pabaigoje. Turėjome tik mėnesį ir per tą laiką nebuvo galimybių sudalyvauti oficialiose varžybose. Šiek tiek turėjome praktikos Rygoje, nes Lietuvoje neturime arenos. Su esamomis galimybėmis, kiek galėjome, tiek padarėme“, - kalbėjo A. Rykovė.
B grupėje varžysis Brazilija, Kazachstanas, Nigerija, Slovėnija ir Turkija, C grupėje – Austrija, Belgija, Danija, Meksika ir Taivanas.
Į atkrintamąsias varžybas pateks po tris stipriausias grupių komandas. Pirmąsias vietas grupėse užėmusios ekipos iškart pateks į lemiamą antrąjį atkrintamųjų varžybų etapą, o antrąją ir trečiąsias pozicijas užimsiančios rinktinės kovos pirmajame atkrintamųjų varžybų etape.
„Manau, kad patekti į kitą etapą galimybių turime. Nors suprantame, kad grupėje laukia tokie stiprūs varžovai kaip Latvija, Baltarusija ar Slovakija. Jos visos taip pat vertos patekti į tolimesnį etapą. Žiūrėsime, kokia bus mūsų ir jų forma. Visi turėjo lygiai tiek pat mažai laiko pasiruošti. Sunku pasakyti, kaip komandos atrodys po pandemijos. Bet kokiu atveju, šansų išeiti iš grupės turime nemažai“, - teigė A. Rykovė.
Olimpinėje atrankoje Akvilė ir Konstantinas Rykovai dalyvaus pirmą kartą.
„Žinoma, kad tai unikalus ir neįprastas renginys mums. Didelė garbė dalyvauti tokiame renginyje, bet jaudulys kol kas toks pat, kaip prieš kitus čempionatus. Esame nusiteikę kovingai ir sieksime parodyti gerą rezultatą“, - kalbėjo A. Rykovė.
Antradienį Lietuvos rinktinė žais su slovakais, trečiadienį – su baltarusiais ir latviais, ketvirtadienį – su Kirgizija ir Portugalija. Atkrintamosios varžybos startuos penktadienį.
Tiesioginės transliacijosRezultatai \ tvarkaraštis , Turkijos kerlingo federacija .
WCF foto: