Lietuvos moterų kerlingo rinktinė stoja į kovą Europos čempionate
 

Lietuvos moterų akmenslydžio rinktinė stoja į kovą Europos čempionate
Lietuvos moterų kerlingo rinktinė savaitgalį pradės kovą Šveicarijoje vyksiančiame 2021 Europos čempionato C grupės turnyre ir sieks iškovoti kelialapį į aukštesnį divizioną.
Lietuvos rinktinė dėl vieno iš trijų kelialapių į aukštesnę grupę kausis su Austrijos, Belgijos, Slovėnijos ir Ukrainos komandomis.Lietuvos nacionalinei komandai Šveicarijoje atstovaus šalies čempionės – kapitonė Virginija Paulauskaitė, Olga Dvojeglazova, Dovilė Aukštuolytė ir Rūta Blažienė.

„Kiek turėjome galimybių, tiek pasiruošėme. Visgi vasara yra toks sezonas, kai ledo niekur nėra, tai sunku deramai pasiruošti. Turėjome stovyklą Latvijoje, ten turėjome nedidelį turnyrą – tai praktiškai ir buvo visas pasiruošimas. Nežinau, ar priešininkai bus geriau pasiruošę“, - kalbėjo V. Paulauskaitė. Sportininkė prisipažino, kad komandos branduolys yra tvirtas ir čempionate žais visos žaidėjos, kurios šiemet tapo Lietuvos čempionėmis.

Pirmąsias rungtynes mūsiškės rugsėjo 12 dieną žais su ukrainietėmis. Su kiekviena komanda lietuvės sužais po du kartus. Pusfinalis ir finalas vyks rugsėjo 17-18 dienomis. „Tikslas yra patekti į trejetuką, kas suteikia teisę pakilti į aukštesnį pogrupį, bet suprantame, kad varžovės bus stiprios. Slovėnija ir Austrija turi neblogas komandas. Belgės taip pat pajėgios. Šveicarijoje mums tikrai bus ką veikti“, - pripažino V. Paulauskaitė.

Šiuo čempionatu ir rugsėjo 11 dieną vyksiančiu Pasaulio kerlingo federacijos kongresu bus pradėtas 2021-2022 metų sezonas. Spalio mėnesį Turkijoje vyks mimišrių dvejetų rungties olimpinės atrankos kvalifikacija, kurioje taip pat varžysis ir Lietuvos sportininkai.

Renginio informacija rezultatai.