ŽAISTI

Kerlingas, dar vadinamas šachmatais ant ledo, tai žaidimas ir jaunam, ir senam. Todėl kiekvieną savaitę laukiame visų norinčių išbandyti šią daug kam vis dar egzotišką Olimpinę sporto šaką. Daugiau...

PRAMOGAUTI

Pramoginiuose kerlingo seminaruose jau sudalyvavo daugiau nei 140 įmonių ir 900 žmonių. Kai kurie jų ne vieną kartą. Šis komandinis žaidimas, tai geras laisvalaikio praleidimo būdas ir puiki pramoga. Daugiau...

 
PASKUTINĖS NAUJIENOS
Naujiena su daug informacijos

Poros vyresnioji dukra pagal studentų mainų programą studijuoja Portugalijoje. Vietovė, kur šeima įsikūrė, nedidelė, joje vos 3000 gyventojų - panašiai, kaip ir Lazdijų mieste. Šią vietovę lietuviai emigrantai buvo ypač pamėgę. Tačiau paskutiniu metu čia itin stipriai padaugėjo imigrantų iš musulmoniškų valstybių. Konfliktas tarp Armino ir keturiolikmečio bendramokslio, kurio tautybės ir religijos Švedijos pareigūnai neatskleidžia, kilo mokykloje. Musulmonų pabėgėlių atžala į mokyklą atsineštą peilį smeigė tiesiai lietuviui į širdį.

Pasak Lietuvos ambasadoriaus Švedijoje Eitvydo Bajarūno, šįvakar Broby miesto bažnyčioje bus aukojamos šventos Mišios už nužudytąjį lietuvį Arminą. Jose dalyvaus ne tik itin gedinčiai šeimai padedanti vietos lietuvių bendruomenė, bet ir Lietuvos Garbės konsulas Kristianstade Lennart Malmgren. Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis sako esąs sukrėstas išgirstos naujienos.

 
 
 
Naujiena su Youtube video

Sausio įvykiai nebuvo atsitiktinumas, tai buvo suplanuota smurto akcija, apėmusi visus karinės taktikos elementus:

nuo bandymo vilioti į derybas, ekonominio spaudimo iki neramumų skatinimo, oponentų demonizavimo, paprasto gąsdinimo ir bukos karinės jėgos.

 
 
Naujiena su nuotrauka
Nepriklausomybės akto signatarė Nijolė Oželytė prisipažįsta Sausio 13-osios naktį telefonu prakeikusi, anot jos, kruvinų įvykių koordinatorių komunistą Vladislavą Švedą. Signatarė taip pat piktinasi klastojama istorija – ją sukrėtė bandymas premjeru paskirti Algirdą Brazauską bei po to suklastotos stenogramos.